KANEMATSU

Kanematsu firması, Japonya'da 1889 yılında kurulmuş olan en köklü dış ticaret şirketlerinden biridir. Dünya genelinde 50'yi aşkın ofisleri ile birçok alanda iş hacmini genişletmiş, güçlü küresel bir firmadır. Başlıca Gıda, Kimyasallar, Demir Çelik, Makina ve Tesis, Elektronik ve Enformasyon Teknolojileri (IT) alanlarında faaliyet göstermektedir.

HAKKIMIZDA

Tezel Dış Ticaret Limited Şirketi, 2000 yılında kurulmuştur. Başlıca Gıda Ürünleri, Kimyasallar, Demir Çelik Ürünleri ve Tesis, Makina ve Cihazlar konusunda faaliyet gösteren bir dış ticaret şirketidir. 1 Nisan 2000 tarihi itibariyle Japon Uluslararası Dış Ticaret firması olan Kanematsu Corporation'ın Türkiye acentalığını yapmaktadır.

MİSYONUMUZ

Tezel Dış Ticaret Limited Şirketi'nin ana misyonu, Türk firmalarının Japonya'da yüksek başarılara ulaşmalarına yardımcı olmaktır. Bu amaca yönelik başlıca iki alanda faaliyet göstermekteyiz:

1) Türk üreticilerinin ürünlerini Japonya'ya ihraç etmelerinde yardımcı olmaktayız. Japonya'da yeni müşteriler arayan yenilikçi Türk firmalarıyla işbirliği yaparak ürünlerinin pazarlanmasında, geniş tecrübemizi ve bilgi birikimimizi sunarız. Üretici firmaların ürünlerini, Japonya pazar koşullarına uyarlamalarına yardımcı olur ve fırsat avantajlarından bütünüyle faydalanmalarında önderlik ederiz.

2) Türk firmalarının Japonya'dan en uygun koşullarda hammadde temin etmelerine yardımcı oluruz. Firmamız, Türk firmalarının rekabetçiliklerini artırabilmek için, Japonya'daki yüksek kaliteli tedarikçileri tesbit etmelerini sağlamaktayız.

Gerek Japonya'dan ürün ithalatında gerekse Türk ürünlerinin Japonya ve diğer uzak doğu ülkelerine ihracatında, hedefimiz Türk ve Japon ortaklarımız için en iyi çözümü sağlamaktır.Copyright © Tezel Dış Ticaret Ltd. Şti. - 2012 Tüm hakları saklıdır  •   Tasarım ilkerfirat.com  •   XHTML 1.1 Standartlarına Uygun    CSS 2.1 Standartlarına Uygun    HTML 5 Standartlarına Uygun